فن سانتریفیوژ فوروارد

Forward Centrifugal Fan

فن سانتریفیوژ فوروارد

 

شرکت صنایع تهویه پارس سعید با در اختیار داشتن بهترین کادر مهندسی، طراحی و تیم اجرائی با بهره گیری از برترین متریال موفق گردید تا با استاندارد سازی پروانه های فن های سانتریفیوژ و همچنین هوزینگ و شاسی کشی عینا مطابق نمونه ایتالیایی این نوع محصول از برند کامفری به جدول دبی ارائه شده به عنوان استاندارد جهانی این محصول برای اولین بار در ایران و خاورمیانه دست یابد.

شایان ذکر است که این موفقیت ارزشمند رقم زننده ی تحولی عظیم در صنعت نهویه ایران خواهد بود.

این نوع محصول در ابعاد 250-1250 با بهترین و برترین کیفیت ساخت مطابق استاندارد های جهانی روز دنیا ساخته و آماده ی عرضه به هم میهنان گرانقدر میباشد.

 

پروانه ها از جمله سیستم هایی هستند که توسط تیغه هایی که بر مرکز آنها قراردارند با ایجاد نیرو حاصل از برخورد پره ها با هوا میتوانند سیال مورد نظر را جابجا کنند ..
این پروانه ها دارای مدل های مختلفی از جمله بکوارد سینگل،بکوارد دبل،انواع فوروارد ها ،پروانه های فشار قوی ،چمپیون،و انواع مختلف آکسیال میباشد.

تفاوت میان بکوارد و فوروارد در نحوه ی قرارگیری تیغه هاست که در بکوارد تیغه های کمتر با طول بیشتر و به عقب و در فوروارد تیغه های بیشتر با طول کمتر به سمت جلو میباشد.شرکت صنایع تهویه پارس سعید((STPS.Co)) پروانه های خود را در انواع و سایز های مختلف طراحی و با برترین کیفت تولید کرده و با پیشرفته ترین دستگاه های آمریکایی پروانه های مورد نظر را بالانس داینامیک و استاتیک میکند...
 پروانه های فوروارد از سایز 25-1250تولید میشود

در این نوع فن ها از پروانه فوروارد بهره گرفته میشود که دارای دو مدل دبل و سینگل میباشد.برای کاهش حداکثری صدا و لرزش حاصل از کارکرد این دستگاه از شاسی دبل و لرزه گیر بهره گرفته شده است.همچنین برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی بدنه و پروانه ی این دستگاه به صورت کامل دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای میباشد.