باکس فن سایلنت

Silent Exhaust Fan

باکس اگزاست

 

بلوئر ها و سانتریفیوژ  ها از برترین نوع اگزاست فن ها محسوب میگردند و به همین جهت در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار میگیرند. از قدرت مکش بالای این محصول میتوان به عنوان برترین حسن آن اشاره داشت زیرا که با تنظیم دور موتور و الکتروموتور مناسب میتوان به بهترین عملکردی که از یک اگزاست فن انتظار میرود دست یافت. 

همانطور که اشاره شد کاربرد بسیار بالای این محصول در صنایع مختلف دارای حسن هایی بوده است اما نکته ای که همیشه در کنار نام بلوئر ها و فن های سانتریفیوژ  بکار میرود تولید آلودگی صدایی حاصل از کارکرد آن است که سبب میشود تا این محصول برای محیط هایی که حساسیت صدایی داشته و مسئله ی صدایی برایشان حائز اهمیت است گزینه ی مناسبی حتی با وجود قدرت اگزاست مطلوبش، محسوب نگردد. 

به همین سبب برای کاهش صدای تولیدی حاصل از این محصول شرکت صنایع تهویه پارس سعید با طراحی باکس هایی دو جداره با عایق های صدایی و پروفیل های آلومینیوم توانسته است تا حد بسیار قابل توجهی از صدای حاصل از کارکرد این دستگاه ها بکاهد و این محصول را برای محیط هایی که حساسیت صدایی مد نظرشان بود مانند سازمان ها و ادارات، سالن های پذیرایی و تالار ها، کافی شاپ ها و رستوران ها  از بهترین گزینه ها سازد. 

از ویژگی های دیگر این باکس های سایلنت میتوان به بدنه ی گالوانیزه آن که برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای هستند اشاره داشت. همچنین برای کاهش هرچه بیشتر لرزه این دستگاه از شاسی دبل و لرزه گیر در این باکس ها استفاده شده است. 

باکس های سایلنت در سایز ها و ابعاد مختلفی توسط شرکت صنایع تهویه پارس سعید طراحی و ساخته میشوند که عموما سایزهای دهنه 250-280-315-355-600-630-700-710-800-900-1000 را در بر میگیرد.